על תוכי הפארק, על זרים גבוהים, על השמים

ساخت وبلاگ
چکیده : אני רוצה לייעץ לך משהו: וזה תמיד להסתכל למעלה. הו, את כרכובים ואת שולי הגג אתה יכול לפספס! עפיפונים ... با عنوان : על תוכי הפארק, על זרים גבוהים, על השמים بخوانید :

אני רוצה לייעץ לך משהו: וזה תמיד להסתכל למעלה. הו, את כרכובים ואת שולי הגג אתה יכול לפספס! עפיפונים בעצים! הזרים הגבוהים, הנאים, עם צוואר ארוך וחלק. התבנית בעננים שנראית כמו חזיר - או שזה דוב? המתאר של בריטניה, בעוד האיחוד נמשך. פרסומות הלבנים הישנות על צדי הבניינים הוויקטוריאניים. הכתובות השנונות על גשר הרכבת. מעקות הברזל העולים, המתפתלים.

תמיד תסתכל. אם אתה גר בארץ: חפש את הכוכבים ואת קבוצות הכוכבים שלהם, או את מחקרי הספרים של בתי החווה, הציץ מבעד לחלונות. אם אתה גר בעיר: חפש את הזכוכית ואת הפלדה מתיחה גבוה יותר ויותר. אני אפילו אוהב את Shard. אם אתה בחו ל ו הולך ברחובות מאובקים, צרים איפשהו, להסתכל למעלה לראות את דפוסי השטיחים נזרק על מעקות מרפסת לאוויר.

מבט למטה תשואות פחות rewards. אותן הרגליים שהכרתם כל חייכם, גם אם נעולים בנעליים מרהיבות. אולי עלה סתיו מדהים, אדמדם, אבל תסתכל למעלה ויהיה עוד. כלבים וחתולים, כמובן, הם היוצא מן הכלל כאן. אבל להסתכל למעלה מגלה אוצרות חדשים תענוגות כל הזמן.

לקח לי כמה שנים לשים לב לדמות של אנטוני גורמלי על המכללה האקדמית אקסטר ברחוב ברוד באוקספורד. זה לקח לי רכיבה על הסיפון העליון של האוטובוסים (הדרך הטובה ביותר) כדי להבחין ציורי קיר מרובים של פרפרים ב Camberwell, דרום לונדון, לפני לומדים על מינים של פרפר כולם חגגו, במקור יליד לאזור (לחפש גם, לראות פרפרים בפועל). התמקדתי בבית הקפה שבראש הר סנודון, מטפסת במעלה המדרגות כשברכי החשופות נעשו בדוגמת אבנים קטנות, כדי שאוכל להמשיך הלאה. מעדתי על פני סטירה של עץ באמצע לונדון - בהייד פארק - ביתם של תוכי ירוק ליים מפוארים. הם יעלו וינקטו בפרוסות תפוחים אם תציע להם. בליברפול, מאיפה אני, סוג אחר של ציפור. שני ציפורים הכבד, 18 מטר גבוה עם מוטת כנפיים של 24 מטרים, נקרא ברטי ובלה, על גבי בניין הכבד (שנבנה בשנת 1911), צופה על העיר והים.

תסתכל במחסנים בברלין, ותפלא על אביזרי האור של הבאוהאוס - אם אתה נכנס לסוג כזה, שאני. במוסקבה, תקרות קישוט המפורסם של תחנות הרכבת התחתית הם כמו אטרקציה תיירותית כמו הכיכר האדומה. להרים את הראש כדי לדחוף דרך לרוץ קשה. תן את שרירי הכתף הפסקה מן כיפוף כפול בטלפון כאשר יושבים ליד שולחן או עושה מכשול של עצמך על המדרכות. לפעמים כל מה שנדרש כדי לקרקע את עצמך, הוא להטות את ראשו לאחור ולשקוע במרחבי השמים הבלתי נמנעים.

happy every...
ما را در سایت happy every دنبال می کنید

نویسنده : anna بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت: 15:56