فیلم ایمان به جهان سینمایی معتبر می آید

ساخت وبلاگ
چکیده : سرگرمی دلپذیر، که به تدریج در کنار یک سینمایی جهانی با سونی قرار گرفته است، قطعه دیگری را به پاز... با عنوان : فیلم ایمان به جهان سینمایی معتبر می آید بخوانید :

سرگرمی دلپذیر، که به تدریج در کنار یک سینمایی جهانی با سونی قرار گرفته است، قطعه دیگری را به پازل اضافه کرد.

طبق گفته Variety، Faith، قهرمان Breakwater از Harbinger، ظاهرا خواهد شد فیلم بعدی در Valiant و سونی پس از Harbinger، Bloodshot، و آرچر و آرمسترانگ. این فیلم توسط ماریا ملنیک، نویسنده ای با عنوان خدایان آمریکایی و آینده اتاق فرار نوشته شده است. این تولید توسط نیل موریتز (حق رای دادن سریع و فریبنده) و دن مینتز (رئیس DMG Entertainment و مالک اصلی Valiant پس از فروش اوایل سال جاری) تولید خواهد شد.

در کمیک ها، ایمان هربرت یک پدال است (فکر می کنم "جهش" اما کمتر علامت تجاری) با توانایی پرواز و برخی از توانایی محدود برای ایجاد نیروهای سپر. او با فرهنگ پاپ وسواس می شود و روز به روز در حال انتشار یک وب سایت روزنامه ای به کار می رود و خود را به عنوان ابرقهرمان خود به خود به عنوان جانشین خود، او در ابتدا (در این دوران Valiant) در صفحات هاربینگ ظاهر شد و ارتباطی با Obidiah Archer از شهر آرچر و آرمسترانگ برقرار کرد، بنابراین این اعلامیه و زمان فیلم بسیار حس می شود.

موریتز و مینتز تولید کننده بقیه جهان سینمایی معتبر هستند. تا کنون تنها Bloodshot، با Vin Diesel و Toby Kebbell متصل است، هر چیزی نزدیک به تاریخ انتشار است، اما Harbinger است نویسندگان و Archer & Armstrong مدیر، به طوری که همه چیز در حال حرکت است.

happy every...
ما را در سایت happy every دنبال می کنید

نویسنده : anna بازدید : 19 تاريخ : شنبه 9 تير 1397 ساعت: 13:51