هر راب رینر فیلم، رتبه

ساخت وبلاگ
چکیده : هر کارگردانی دارای قله ها و دره های خود است، اما کار راب رینر چنان بالا و پایین افتاده است که فقط در... با عنوان : هر راب رینر فیلم، رتبه بخوانید :

هر کارگردانی دارای قله ها و دره های خود است، اما کار راب رینر چنان بالا و پایین افتاده است که فقط در مورد آن فکر می کنید سرگیجه دارید. او در اوج خود، از کارهای عجیب و غریب استودیویی خسته شد، مانند ساده ترین چیز در جهان؛ در کمترین حد خود، شما تعجب کردید که چگونه در جهان هر کسی فکر کرد که هوشمندانه بود که این پول را برای ساختن یک فیلم به این پول بدهد. رینر می تواند یک کارگردان سفر کننده نامیده شود، مگر اینکه کارگردان پیشاپیش می تواند یک فیلم را با اعتماد به نفس به عنوان زمانی که هری مت سلی، و یا به عنوان آنارشیک به عنوان این ضربه نخاعی، یا کسی که به عنوان بسیاری از تن به عنوان عروس پرنسس؟ حرفه رینر خیلی بالا و پایین است تقریبا غیرممکن است که طبقه بندی شود.

راینر مانند رون هوارد، رینر از تلویزیون بیرون آمد و یک بخش از جمعیت وجود دارد که او را همیشه به عنوان "ماتهد" شناخت. بخش دیگری وجود دارد که او را به عنوان بسکتبال سیاستهای لیبرال شناخته است که او را در جنوب پارک نسل کامل پیش. اما برای حدود یک دهه، رینر فرانک کاپرا، بخشی از بیل وایلدر بود. این همه از او دور بود، اما در سال های اخیر، او نشان داده است که تلاش برای انجام پروژه های مختلف - پروژه هایی که او را حداقل کمی نزدیک تر به ستاره او یک بار بود.

با انتشار شوک و هیجان، 20 فیلم سینمایی تئاتری، ما به کار حرفه ای رینر نگاه می کنیم. بحث های زیادی در مورد هفت یا هشت فیلم برتر وجود دارد. در زیر آن؟ موفق باشید اگر حتی می توانید هر یک از آنها را به یاد داشته باشید.

happy everyرابین رینر فیلم,...
ما را در سایت happy every دنبال می کنید

نویسنده : anna بازدید : 9 تاريخ : شنبه 30 تير 1397 ساعت: 14:07