آخرین قهرمان بانک کلاسیک غرب، بسیار هیجان زده است که در سن خوزه باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : SAN JOSÉ، CA، USA - ممکن است او ویمبلدون را که می خواست کاملا نداشته باشد، اما Madison Keys ب... با عنوان : آخرین قهرمان بانک کلاسیک غرب، بسیار هیجان زده است که در سن خوزه باشد بخوانید :

SAN JOSÉ، CA، USA - ممکن است او ویمبلدون را که می خواست کاملا نداشته باشد، اما Madison Keys برای نوسان در آمریکای شمالی تنظیم شده است.

جهان شماره 12 از مسابقات قهرمانی در دور سوم خارج شد و در سه بازی به اوجینیا رودینا شکست خورد - اما به عنوان آخرین قهرمان بانک کلاسی غرب در استنفورد قبل از مسابقه به خانه جدیدش در سن خوزه منتقل شد فرصت بازگشت به خانه.

او گفت: "پس از چندین هفته، همیشه خوشحال میشویم که به ایالات بازگردیم و می دانیم که شما برای مدت زمان طولانی اینجا هستید"، او به خبرنگاران در موزۀ جدید "موبالدا سیلیکون ولی کلاسیک" گفت.

این 23 ساله در سال گذشته در استنفورد موفق به پیروزی از اخراج آسیب و جراحی به مچ دست چپ او شد. هنگامی که او در این مسابقات وارد شد، او چهار ماه به پیروزی پشت سر گذاشت و فقط خوشحال شد که به عقب برگردد و احساس خوبی داشته باشد.

او گفت: "من خیلی طولانی بازی کردم زیرا من درد داشتم و خوشحال نبودم." "من فقط نمیتوانم اجازه دهم خودم دوباره به آنجا برگردم. من کار خودم را دوست دارم، دوست دارم این کار را انجام دهم. اگر دوباره در موقعیتی قرار بگیرم که در آن احساس می کنم که احساس می کنم، باید چیزی عوض کنم. وقتی خوشحالم من خوب بازی میکنم - نمیخواهم بدبخت باشم؛ زیرا این شغل شگفت انگیز است و چیزی شگفت انگیز که میتوانم انجام دهم.

"بدیهی است که همه ما روزهای بدی داریم. من فقط سعی می کنم در سال گذشته در استنفورد به یاد داشته باشم که" من دو بار پیروز شدم "! چیزها می توانند خیلی سریع تغییر کنند. "

 

happy everyقهرمان غرب کلاسیک,...
ما را در سایت happy every دنبال می کنید

نویسنده : anna بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 16 مرداد 1397 ساعت: 13:51