فیلم آینه سیاه گیر در جهنم توسعه یافت

ساخت وبلاگ
چکیده : جورج کلونی، جرج کلونی، با Robert Downey Jr سر و کار داشت و جسی آرمسترانگ، نویسنده ی نمایشگاه، احتمال... با عنوان : فیلم آینه سیاه گیر در جهنم توسعه یافت بخوانید :

جورج کلونی، جرج کلونی، با Robert Downey Jr سر و کار داشت و جسی آرمسترانگ، نویسنده ی نمایشگاه، احتمالا بسیار هیجان زده بود.

آرمسترانگ به یاهو فیلم انگلیس گفت: "پنج سال استراحت و همه چیز متوقف شده است - با داونی جار اجازه دادن به گزینه خود را از دست داد و پروژه در" توسعه "گیر افتاد من فکر می کنم آن را در حال حاضر در دسترس دوباره است بنابراین اجازه دهید این مصاحبه تبلیغاتی که شخص دیگری می توانید آن را انتخاب کنید. ، صدایی دردناک کمی غمگین است. "این در حال حاضر ساخته نشده است. این در جهنم است! این پیشرفت نیست اما ما می خواهیم آن را انجام دهیم. "

متأسفانه، این یک داستان معمولی است که برای صدها ایده ای از صدای مناسب و معقول است. حقوق فیلم به نمایش های تلویزیونی، مقالات روزنامه ها و کتاب ها اغلب توسط تولید کنندگان هالیوود تکه تکه شده (فقط برای جلوگیری از ابتلا به کسی دیگر) و هیچ چیز از آنها به دست نمی آید.

در این مورد، این شرم خاصی است، زیرا تمام تاریخچه ی شما یک قسمت واقعا خوب است - با توبی کیبل بازی کردن یک مرد با ایمپلنت مغزی که اجازه می دهد خاطرات خود را دوباره پخش کند - و بدون شک برای یک فیلم جالب ساخته شده است.

آیا این واقعیت که به نظر می رسد خیلی شبیه به دیوانه وار در آینده کری فوکونگا است با آن چه در ارتباط است؟ در هر صورت، اگر شما چند میلیون و کمی در صنعت فیلم، جسی آرمسترانگ می خواهد از شما بشنود.

happy everyتوسعه جهنم,...
ما را در سایت happy every دنبال می کنید

نویسنده : anna بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 17 مرداد 1397 ساعت: 13:24