چگونه شیوه زندگی فنلاندی که مست را در حال شستن شلوارها می آورد، جدیدترین لباس بود

ساخت وبلاگ
چکیده : یک روز طولانی شده است: یک نشست بعد از دیگری. دفتر خود را ترک کنید، خوشبختانه روز کاری در نهایت به پا... با عنوان : چگونه شیوه زندگی فنلاندی که مست را در حال شستن شلوارها می آورد، جدیدترین لباس بود بخوانید :

یک روز طولانی شده است: یک نشست بعد از دیگری. دفتر خود را ترک کنید، خوشبختانه روز کاری در نهایت به پایان رسیده است. شما می توانید تا ساعت های اولیه شبکه، شبکه، اما به نوعی درخواست تجدید نظر نمی کند. آنچه که بیشتر از هر چیزی نیاز دارید، استراحت و استرس است.

شما ممکن است وسوسه شوید به مقابله با پادزهر های محبوب Scandinavian به استرس، لگوم و Hygge تبدیل شوید. اما آیا آنها واقعا خوب هستند؟ لنگ، یک کلمه سوئدی، می تواند به عنوان "در تعادل کامل" یا "فقط درست" ترجمه شود. کجا لگوم حکومت می کند، همه چیز همان است که باید باشد. سهم حفظ شده است: نه بیش از حد و نه خیلی کم است ... که در آن مشکل وجود دارد. اگرچه لگوم تقریبا تمام جنبه های یک زندگی سالم را پوشش می دهد، اما خردگرایی آن با واقعیت های دنیای مدرن سازگار نیست. مشکل لگوم با تأکید آن بر اینکه یک شخص خوب باشد: یک شخص خوب هرگز نمیتواند واقعا آرامش یابد. آنها بیش از حد مشغول به طور دائم در معرض عواقب اخلاقی هر تصمیم کوچکی هستند که باعث می شوند. "من می توانم یک قوری خوب از هومس برای لذت بردن از شام بخرم، اما آن گلدان پلاستیکی که در آن قرار دارد، برای محیط زیست خیلی بد است."

در عین حال، دانمارک به خاطر hygge خود شناخته شده است - محیطی را در بر میگیرد و در زیبایی و آرامش بخشیدن به آن ظاهر می شود. Hygge یک لیوان شکلات داغ است که در نزدیکی یک آتش باز، پتوهای پشمی پشمی و یک ردیف ستونهای چرمی در قفسه کتاب قرار دارد. این تصاویری است که ما در مجلات طراحی داخلی و Instagram مشاهده می کنیم. و این شکست آن است: نه همه ما داریم که روزهایمان را در کاسه مروی بپوشانیم، روی صندلی آرن جاکوبسن که در شبهای پایانی طوفانی است، بر روی صندلی بنشینیم. Hygge مانند یک فیلم دیزنی است که هیچ جایی برای غلبه بر زندگی واقعی ندارد.

اما یکی دیگر از گزینه Scandi وجود دارد - مسیر فنلاند به شادی. بر خلاف همسایگان دوست داشتنی ما، فین نه بر لگوم یا hygge است، بلکه kalsarikänni، اصطلاح به معنای "نوشیدن در خانه، به تنهایی، در لباس زیر". این ممکن است فریبنده باشد اما در قلب این رویکرد یک ایده دموکراتیک است. "Pantsdrunk" نیازی نیست که خودتان چیزهای کوچکی را که خوشحال میشوید یا اینکه در مبلمان Instagrammable Scandi خرج کنید و خانه خود را با شمعهای محراب بیشتر از یک کلیسای کاتولیک بخرید، رد کنید. مقرون به صرفه، مشخصه آن است، ارائه یک درمان واقعی برای استرس روزمره است. به همین دلیل است که انتخاب این شیوه زندگی ضدضعیلی از تظاهر و تظاهر است: یکی از تصاویر پس زمینه در Instagram در حالی که لباس های شلوار نازک نیست. Pantsdrunk واقعی است. این در مورد اجازه رفتن و خود بودن است، هیچ تأثیری و عملکردی ندارد.

happy every...
ما را در سایت happy every دنبال می کنید

نویسنده : anna بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 15 مهر 1397 ساعت: 20:54