משבר בגנים הלאומיים שלנו: איך תיירים אוהבים את הטבע למוות

ساخت وبلاگ
چکیده : ממש לפני השקיעה ליד עמוד, אריזונה, צעדו תהלוכה של האנושות במעלה השביל החולי, באורך של קילומטר וחצי ל... با عنوان : משבר בגנים הלאומיים שלנו: איך תיירים אוהבים את הטבע למוות بخوانید :

ממש לפני השקיעה ליד עמוד, אריזונה, צעדו תהלוכה של האנושות במעלה השביל החולי, באורך של קילומטר וחצי לעבר פרסת הפרסה. הם באו מכל העולם. כמה מהם נשאו קופסאות של מקדונלד'ס צ'יקן מקנאגטס, אחרים צ'וואווה מערסל וכמה גברים הסתיר טבעות אירוסין בכיסים שלהם. אבל כמעט לכולם היה דבר אחד מוכן: טלפון סלולרי לצלם תמונה.

פרסת פרסה היא אחת מנקודות ההשקפה המפורסמות ביותר של המערב האמריקאי. מ צוק תלול אבן רק כמה קילומטרים מחוץ לגן הלאומי גרנד קניון, המבקרים מקבלים מבט של עין הציפור של נהר קולורדו האמרלד כפי שהוא עושה פרסה 800ft מתחת. מאות קילומטרים מכל עיר גדולה, ושוכן בלב ליבה של ארץ הקניון הדרומית-מערבית, פרסת הפרסה היתה פעם בודדה כמו שהיתה יפה.

"זה היה רק ​​מקום מקומי לטיולים משפחתיים", נזכר ביל דיק, בן 73, שחי ב -38 שנה ושירת שלושה מושגים כראש העיר. "אבל עם המצאת הטלפון הסלולרי, דברים השתנו בן לילה".

פרסה פרסה היא מה קורה כאשר חלקת אדמה ציבורית הופך #instagramfamous. במהלך העשור האחרון התפשטו תמונות כמו אש בשדה קוצים על מדיה חברתית, ותפסו את 7,000 תושבי "פג'" ומנהלי קרקעות מקומיים.

לדברי Diak, הביקור גדל מכמה אלפי מבקרים בשנה היסטורית ל 100,000 בשנת 2010 - השנה Instagram הושק. עד 2015, כ 750,000 אנשים עלו לרגל. ביקורים השנה צפוי להגיע ל -2 מיליון דולר.

מספרים המשמשים לשיא בקיץ אבל תיירים זרם עכשיו כל השנה - כמעט 5,000 ביום. והתהילה באה עם צד אפל. בחודש מאי 2018, אדם של פיניקס נפל למותו כאשר הוא החליק את קצה הצוק. בשנת 2010, תייר יווני מת כאשר סלע מתחתיו פינה את מקומו, אמרה המשטרה, כפי שצילם. כמו מותו האחרון של זוג שצילם ביוסמיטי, האירועים עוררו שאלות מטרידות לגבי מה שקורה כשהטבע הולך ויראלי.

"מדיה חברתית היא מספר אחד הנהג", אמר Maschelle Zia, שמנהלת פרסה Bend עבור גלן קניון אזור בילוי לאומי. "אנשים לא באים לכאן לבדידות, הם מחפשים את התמונה האיקונית".

ברחבי אמריקה, הפארקים הלאומיים ואדמות הציבור עומדים בפני משבר של פופולריות. טכנולוגיה, שיווק מוצלח ותיירות בינלאומית הביאו לעלייה בביקור בניגוד לכל מה שראינו בעבר. בשנים 2016 ו 2017, את הפארקים הלאומיים ראה חסר תקדים 330.9 מיליון מבקרים, הגבוה ביותר שנרשם אי פעם. זה לא רחוק מאוכלוסיית ארה"ב עצמה.

שבילים backkountry הם clogging למעלה, כבישי ההר הם מתעבות עם התנועה, נופים ציוריים הם morphing לתוך scrums selfie לוקח. ובתוך כך, מה הכי אהוב עליהם מסתכן לאיבוד.

happy every...
ما را در سایت happy every دنبال می کنید

نویسنده : anna بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت: 9:00